B Lindbergh oljemålning
2015-02-19
293744
| Klubbat belopp | 300 SEK |
| Utropspris | 1 000 SEK |
B LINDBERGH (1900-tal): Stockholmsmotiv med skutor, signerad B Lindbergh 1949, olja på pannå, 45x58 cm
Lös i ramen