Oidentifierad konstnär oljemålning
2015-02-19
293728
| Klubbat belopp | 500 SEK |
| Utropspris | 1 500 SEK |
OIDENTIFIERAD KONSTNÄR, Blomsterstilleben, olja på duk, otydligt signerad, 47x66 cm
Duklagningar, skador