Snedklaffsekretär sengustaviansk
2015-02-20
293721
| Klubbat belopp | 1 400 SEK |
| Utropspris | 2 000 SEK |
SNEDKLAFFSEKRETÄR, omkring 1800, sengustaviansk, furu, betsad, förgyllda beslag, inredning med beslag av lejonmaskaroner, höjd ca 100, 100x43 cm
2 draghandtag utbytta till knoppar, ett draghantag i inredningen saknas, nyckel saknas, bruksslitage