Snapplåsgevär
2015-03-17
293704
| Klubbat belopp | 2 600 SEK |
| Utropspris | 2 000 SEK |
SNAPPLÅSGEVÄR, 1800-tal, oktagonal pipa, stort flintsnapplås, skuren stock, längd 161 cm
alla beslag saknas, träskador,