Sekretär Louis XV-sti
2015-02-18
293657
| Klubbat belopp | 4 200 SEK |
| Utropspris | 3 000 SEK |
SEKRETÄR, 1900-talets första hälft, Louis XV-stil, fanérad i flera träslag, dekor av intarsia, förgyllda beslag, höjd ca
Nyckel finns att avhämta vid Utlämningen, fanérskador, sprickor