Sven X:et Erixson färglitografi
2015-03-05
293647
| Klubbat belopp | 550 SEK |
| Utropspris | 1 500 SEK |
SVEN X:ET ERIXSON (1899-1970), interiör, signerad, färglitografi, 62/125, 36 x 27,5 cm, oramad.