Lage Lindell serigrafi
2015-02-18
293621
| Klubbat belopp | 1 000 SEK |
| Utropspris | 1 200 SEK |
LINDELL, Lage (1920-1980): Figurkomposition, signerad och numrerad Lage Lindell, 114/140, färgserigrafi, 22x25 cm
Med dedikation