Lars Pirak saltripa
2015-03-16
293609
| Klubbat belopp | 1 700 SEK |
| Utropspris | 1 500 SEK |
SALTRIPA med SKED, renhorn, signerad och daterad Lars Pirak 70, längd ca 5 cm