Göteborgsstolar
2015-02-18
293604
| Klubbat belopp | 2 200 SEK |
| Utropspris | 2 000 SEK |
STOLAR, 4 st, sk Göteborgsstolar, omkring sekelskiftet 1900, valnöt, ryggbrickor med delvis genombruten dekor, sitthöjd ca
Skador, lagningar