Oidentifierad konstnär pennteckning
2015-02-21
293577
| Klubbat belopp | 1 300 SEK |
| Utropspris | 2 000 SEK |
OIDENTIFIERAD KONSTNÄR (sannolikt 1700-tal): Figurscen, akvarellerad pennteckning, bär påskrift och samlarstämpel, 15,5x18 cm
Skador