James Coignard
2015-02-19
293576
| Klubbat belopp | 950 SEK |
| Utropspris | 1 500 SEK |
JAMES COIGNARD, (Frankrike, 1925-2008): Komposition, signerad och numrerad J. Coignard 41/60, färgcarborundum, bladmått 45x56 cm