Brosch Lea Stein
2015-02-21
293561
| Klubbat belopp | 1 100 SEK |
| Utropspris | 2 000 SEK |
LEA STEIN, brosch, Paris, 1930-tal, bakelit, i form av en räv, signerad, längd 9 cm