Orientmatta
2015-02-26
293506
| Klubbat belopp | 2 600 SEK |
| Utropspris | 3 000 SEK |
ORIENTMATTA, Anatolien, Ushak, ca 400x326 cm
Ställvis slitage, kortsidor med skador/kraftigt slitage