Lennart Jirlow färglitografi
2015-02-18
293490
| Klubbat belopp | 2 000 SEK |
| Utropspris | 2 000 SEK |
LENNART JIRLOW (född 1936): Konsthandeln, signerad och L. Jirlow, färglitografi, 102/210, blindstämpel Mourlot, ca 42x53 cm