Anders Österlin färglitografi
2015-02-17
293419
| Klubbat belopp | 1 200 SEK |
| Utropspris | 1 000 SEK |
ÖSTERLIN, Anders (1926-2011): Komposition, signerad Anders Österlin, färglitografi, 43x39 cm