Penselvas Kina
2015-02-20
293397
| Klubbat belopp | Osåld |
| Utropspris | 8 000 SEK |
PENSELVAS, porslin, Kina, möjligtvis 1600-tal, dekor i underglasyrblått, höjd 17,5 cm
slitage