Tallrikar Kina
2015-02-17
293383
| Klubbat belopp | Osåld |
| Utropspris | 2 000 SEK |
TALLRIKAR, 4 st, porslin, Kina, Qianlong, dekor i famille rose med motiv av blommor samt guld, diameter ca 22 cm
Lagningar, nagg, spricka