Klubbat för:
950 SEK
1 500 SEK
SPEGEL, 1900-tal, gustaviansk stil, förgylld, oval, ca 64x35 cm
Smärre dekorbortfall, förgyllningen har släppt på enstaka ställen
293371
2015-02-17