Religiösa skulpturer skulpterat trä
2015-02-17
293347
| Klubbat belopp | 2 800 SEK |
| Utropspris | 1 500 SEK |
RELIGIÖSA SKULPTURER, 2 st., sannolikt sydeuropa,1700/1800-tal, skuöpterat och bemålat trä, höjd 43 respektive 46 cm
Färgbortfall, slitage