Japanskt träsnitt
2015-03-03
293343
| Klubbat belopp | 1 900 SEK |
| Utropspris | 3 000 SEK |
ANDO HIROSHIGE (1797-1858): Hara, nr 14 ur Tokkaido Tate-e, signerad Hiroshige hitsu, oban 34x22,5 cm, Proveniens: Stockholms Auktionsverk19780418
Något smutsig, ej examinerad ur ramen