Tallrikar Kina
2015-02-18
293335
| Klubbat belopp | Osåld |
| Utropspris | 8 000 SEK |
TALLRIKAR, 14 st., porslin, Kina, Qianlong (1736-1795)
Lagningar,nagg, sprickor