Pierre Olofsson, etsning
2015-03-05
293274
| Klubbat belopp | 2 200 SEK |
| Utropspris | 1 500 SEK |
PIERRE OLOFSSON (1921-1996), komposition, signerad, etsning, 146/260, oramad.