Leopold Fare oljemålning
2015-02-17
293262
| Klubbat belopp | 3 200 SEK |
| Utropspris | 1 800 SEK |
FARE, Leopold (1926-1996): "Näckrosor Kronovalls slott Österlen", signerad Fare, olja på duk, ca 43x51 cm
PROVENIENS: Direkt från konstnärshemmet