Oluf Höst, 2 st färglitografier
2015-03-05
293261
| Klubbat belopp | 1 100 SEK |
| Utropspris | 1 500 SEK |
OLUF HØST (Danmark, 1884-1966), 2 st färglitografier, signerade, bladmått ca 45 x 54,7 cm, oramade.