Orientmatta
2015-02-25
293223
| Klubbat belopp | 1 600 SEK |
| Utropspris | 2 500 SEK |
ORIENTMATTA, Shiraz, old, ca 330x224 cm
Slitage, ställvis hårdare, lagning, trampveck