Hjalmar Grahn oljemålning
2015-02-16
293142
| Klubbat belopp | 900 SEK |
| Utropspris | 1 500 SEK |
GRAHN, Hjalmar (1882-1949): Byggnad vid vattendrag, signerad Hj Grahn, olja på duk, 73x60 cm