Nils Kölare träsnitt
2015-02-15
293139
| Klubbat belopp | 1 300 SEK |
| Utropspris | 1 200 SEK |
NILS KÖLARE (1930-2007): Kompositioner, signerad och daterad N Kölare -58, 1/50, träsnitt, ca 25 x 36 cm, oramad