Knoppar för gardinomtag 1 par förgylld brons
2015-02-16
293120
| Klubbat belopp | 650 SEK |
| Utropspris | 1 500 SEK |
KNOPPAR för GARDINOMTAG, 1800-tal, förgylld brons, diameter 9 cm
Väggfästen saknas