Walasse Ting färglitografi
2015-02-16
293085
| Klubbat belopp | 1 700 SEK |
| Utropspris | 1 500 SEK |
WALASSE TING (Kina, född 1929): Liggande modell, signerad och numrerad 89/100, färglitografi, ca 45 x 65 cm
Glasskada