Klubbat för:
5 800 SEK
Schätzwert
3 000 SEK
Beschreibung
KALK, gotisk stil, 1800-tal, förgylld koppar, noden sannolikt äldre, höjd 17 cm
Zustandsbeschreibung
Slitage, bucklor
293030
2015-02-16
Har du ett liknande objekt
Vi söker föremål till våra kommande auktioner