Gustav Rudberg oljemålning
2015-02-17
293009
| Klubbat belopp | 2 000 SEK |
| Utropspris | 3 000 SEK |
RUDBERG, Gustav (1915-2001): Solbad, signerad Rudberg, olja på duk, ca 53x69,5 cm, oramad