Albert Johansson färgetsning
2015-02-15
292979
| Klubbat belopp | 1 000 SEK |
| Utropspris | 2 000 SEK |
ALBERT JOHANSSON (1926-1998): Komposition, signerad Albert Johansson, EA, färglitografi, ca 93 x 69 cm
Fläckar i marginalen