Lennart Jirlow akvarell
2015-02-15
292968
| Klubbat belopp | 3 800 SEK |
| Utropspris | 4 000 SEK |
JIRLOW, Lennart (född 1936): Komposition, signerad L. Jirlow, akvarell, ca 21,5x11 cm cm