Albert Johansson - målning
2015-03-21
292940
| Klubbat belopp | 8 400 SEK |
| Utropspris | 10 000 SEK |
ALBERT JOHANSSON (1926-1998): Utan titel, signerad Albert Johansson, limfärg och olja på pannå, 51,5 x 56 cm