Bram van Velde färglitografi
2015-02-15
292939
| Klubbat belopp | 850 SEK |
| Utropspris | 1 500 SEK |
VELDE, Bram van (Holland, 1895-1981): Komposition, bär signatur, E. A., färglitografi, 58x47 cm, oramad
Marginal med hanteringsslitage