Lage Lindell färglitografi
2015-02-15
292924
| Klubbat belopp | 600 SEK |
| Utropspris | 1 200 SEK |
LAGE LINDELL 1920-1980): Figurkomposition, signerad L Lindell, 132/165, färglitografi, bladmått ca 29 x 44 cm
Ngt gulnad