Klubbat för:
1 500 SEK
3 000 SEK
OTTAVIO MISSONI (Italien, född 1921): Komposition, signerad och daterad Missoni 83, textil på plexiglas, ca 76 x 76 cm
Plexiglaset med kantnagg
292923
2015-02-15