Roland Svensson färglitografi
2015-02-15
292873
| Klubbat belopp | 1 200 SEK |
| Utropspris | 2 000 SEK |
ROLAND SVENSSON (1910-2003): "Soldag", signerad Roland S, 148/2?0, färglitografi, ca 33 x 44 cm
Gulnad