Albin Amelin färglitografi
2015-02-15
292860
| Klubbat belopp | 800 SEK |
| Utropspris | 1 500 SEK |
ALBIN AMELIN (1902-1975): Blomsterstilleben, signerad Albin Amelin, 72/360, färglitografi, ca 70 x 51 cm
Gulnad