Karl Örbo oljemålning
2015-02-15
292856
| Klubbat belopp | 1 100 SEK |
| Utropspris | 1 000 SEK |
KARL ÖRBO (1890-1958): Kustvik med skuta", signerad och daterad Örbo, olja på pannå, ca 49 x 49 cm
Repor