Oidentifierad konstnär oljemålning
2015-02-15
292809
| Klubbat belopp | 1 900 SEK |
| Utropspris | 3 000 SEK |
OIDENTIFIERAD KONSTNÄR, omkring 1900, Kvinna i väntan, märkt a tergo O Bergman 1901, olja på duk, 87x55 cm
Mindre skador i marginalen