Oidentifierad konstnär olja på pannå
2015-02-15
292804
| Klubbat belopp | 9 200 SEK |
| Utropspris | 2 500 SEK |
OIDENTIFIERAD KONSTNÄR, Bygata, otydligt signerad CM ?, olja på pannå, 22x27 cm