James Coignard olja
2015-02-14
292774
| Klubbat belopp | 9 000 SEK |
| Utropspris | 12 000 SEK |
COIGNARD, James (Frankrike, 1925-2005): Komposition, signerad J Coignard, olja på papper uppfodrad på duk, 64x51 cm