Klubbat för:
1 800 SEK
1 500 SEK
BUKSTOP, tenn, stämplat Eric Magnus Hammarstrand, Falun, otydlig årsbokstav, märkt i botten Åhlén 73, höjd 22,5 cm
slitage, förstärkningar/lagningar
292765
2015-02-16