Bukstop

Bukstop
Bukstop
Bukstop
Bukstop
Bukstop
Bukstop
Bukstop
Bukstop
Bukstop
Bukstop
Bukstop
Bukstop
Bukstop
Bukstop
Bukstop
Bukstop

Klubbat för:

1 800 SEK

1 500 SEK

BUKSTOP, tenn, stämplat Eric Magnus Hammarstrand, Falun, otydlig årsbokstav, märkt i botten Åhlén 73, höjd 22,5 cm

slitage, förstärkningar/lagningar

292765

2015-02-16