Madeleine Pyk collage
2015-02-14
292755
| Klubbat belopp | 1 200 SEK |
| Utropspris | 2 000 SEK |
PYK, Madeleine (född 1934): "Mister Morris", signerad och daterad M. Pyk 1960, collage/blandteknik, ca 28x20 cm