Golfmotiv litografier
2015-02-14
292746
| Klubbat belopp | 1 800 SEK |
| Utropspris | 1 500 SEK |
OIDENTIFIERAD KONSTNÄR, 3 st, golfmotiv betitlade "Flamingo Boogie", "Birdie", "Eagle", otydligt signerade, färglitografier, ur en 180-serie, varierande mått, max 23,5x29 cm