Oidentifierad konstnär 1800
2015-02-13
292684
| Klubbat belopp | 1 700 SEK |
| Utropspris | 1 500 SEK |
OIDENTIFIERAD KONSTNÄR (1800-tal): Insjölandskap med tallar, osignerad, olja på papper, ca 25x33 cm
Uppfodrad på pannå