Yrjö Edelmann litografi
2015-02-13
292675
| Klubbat belopp | 600 SEK |
| Utropspris | 1 500 SEK |
YRJÖ EDELMANN (född 1941): Remsor, signerad och numrerad 96/150, färglitografi, ca 59x87 cm
Glaset med nagg