Klubbat för:
17 000 SEK
Utropspris
6 000 SEK
JEAN PROUVÉ, tillskriven, Jib lamp, lackerat stålrör, märkt Nancy, märkt "Patent" på lampsockeln, 1900-tal, längd 120 cm
Slitage, ej funktionstestad
292612
2015-02-13
Gör en kostnadsfri värdering här