Oljemålning med interiörscen
2015-02-13
292611
| Klubbat belopp | 850 SEK |
| Utropspris | 2 000 SEK |
OIDENTIFIERAD KONSTNÄR, kopia efter äldre förlaga, 18/1900-tal, interiörscen, olja på duk, 97x76 cm
dubblerad, restaurerad